LIEBHERR LODÓWKI STWORZONE DO DZIAŁANIA

promocja na lodówki w MediaExpert

LODÓWKI LIEBHERR OSZCZĘDZĄ CI KŁOPOTU

Firma Liebherr w Polsce staje się coraz bardziej znaną marką. Dlaczego tak jest ? Dlatego, że coraz więcej ludzi, którzy kupili w przeszłości lodówkę niemieckiej firmy, są zadowoleni z jej użytkowania. Jeśli chodzi o AGD to jest jedna marka, która zajmuje się produkcją lodówek oraz sprzętu chłodniczego i niczego poza tym – to Liebherr. Lodówki to kluczowa linia produktowa Liebherra dla gospodarstw domowych. To specjalizacja w chłodnictwie. Inaczej jest w przypadku firm produkujących AGD na masową skalę, gdzie lodówki są częścią oferty produktowej danej firmy. Trudno więc jest mówić w takim przypadku o specjalizacji w kierunku chłodziarko-zamrażarek. Poza tym lodówki Liebherra produkowane są w Niemczech co dodatkowo wpływa na jakość wykonania. Każda lodówka wyjeżdżająca z fabryki przechodzi szczegółowe testy kontroli.

LIEBHERR LODÓWKI PRZEMYŚLANE W KAŻDYM CALU

To co lubię w lodówkach Liebherr to ich prostota. Już po otwarciu lodówki widać, że jest ona przemyślana. Oglądałem wiele lodówek w sklepach i niektóre wyglądały w środku bardzo ładnie. Jednak jak przyjrzałem się rozstawowi półek wiedziałem, że będą problemy z ustawieniem wyższych rzeczy. Szczególnie jak mówimy o lodówkach do zabudowy ( taką mam ja ), gdzie powierzchnia lodówki jest z góry ograniczona.
Jakość wykonania – nie ma się do czego przyczepić. Bardzo estetyczne wnętrze, ładne oświetlenie, szklane półki. Jest wszystko co porządna lodówka mieć powinna.
Chłodzenie – rewelacyjne. Bardzo dobrze trzyma temperaturę i nawet po otwarciu lodówki na krótką chwilę, agregat nie włącza się.
Moja poprzednia lodówka pracowała z głośnością 39 dB. Była bardzo cicha. Mój nowy Liebherr pracuje z głośnością 37 dB. To niewiarygodne, ale moja lodówka jest cichsza niż tuner od telewizora. Trzeba przyłożyć ucho do lodówki, żeby usłyszeć jej pracę! Poza tym żadnych innych odgłosów ( czytałem, że niektóre lodówki pomimo cichej pracy potrafią „bulgotać” )
Żadna inna firma nie ma tak wysokiej specjalizacji w produkcji lodówek jak Liebherr. Lodówki tej firmy mogę polecić osobom, które szukają jakości, trwałości, funkcjonalności i dobrego designu. Ale przede wszystkim nie chcą mieć problemów. To wszystko ma Liebherr. Jedynym minusem może okazać się cena, ale jak pisałem wcześniej lepiej kupić podstawowy model lodówki dobrej marki niż najbardziej „wypasiony” model lodówki firmy, gdzie lodówki są jednym z produktów.

Jeżeli chcesz kupić lodówkę do zabudowy koniecznie sprawdź parametry lodówki, którą ja sam posiadam i z czystym sumieniem polecam.
Jeżeli szukasz lodówki wolnostojącej zobacz najbardziej popularne modele lodówki Liebherr oraz sprawdź opinie użytkowników.

(ogólna liczba wizyt - 32 509, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

3 komentarzy pod “LIEBHERR LODÓWKI STWORZONE DO DZIAŁANIA”

  1. Niestety, nawet firmie Liebherr zdażają się wpadki- jak z moją lodówką, która po 2 latach i 9 miesiącach odmówiła współpracy definitywnie, zaś technik stwierdził wyciek gazu chłodniczego i nieodwracalne zniszczenie instalacji. Lodówka byłą fajna, cóż, widocznie jednak nadzór jakościowy w fabrykach poza Niemcami (moja była wyprodukowana w Bułgarii) albo użyte materiały już nie odpowiadają renomie firmy

    1. Tomek - Najlepsze Lodówki

      Piotr, miałem lodówkę bardzo znanej marki, która po kilku miesiącach odmówiła posłuszeństwa. Nie oznacza to oczywiście, że marka ta robi słabej jakości lodówki, przeciwnie. Zawsze można natrafić na „felerny” model. Tak samo może być z Liebherr, Samsung, etc. Dlatego zachęcam to wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, które w takich przypadkach powinno pomóc. Aktualnie mam Liebherr i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście mam też dodatkowe ubezpieczenie, na wypadek 🙂
      Dzięki za komentarz.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top