Lodówka Samsung RB37K63612C

Przestronna lodówka SAMSUNG RB37K63612C w czarnym szkle!

promocja na lodówki w MediaExpert

Pojemna, elegancka, premium. Tymi trzema słowami mogę opisać czarną lodówkę firmy Samsung, model RB37K63612C. W żadnym wypadku nie jest to przesada, ponieważ ta chłodziarka już przy pierwszym kontakcie zyska sympatię miłośników eleganckiego desingu. Czarny kolor idealnie przełamany jest przez podświetlony na niebieski kolor uchwyt. Zastosowanie czarnego szkła sprawia, że lodówka staje się nie tylko kolejnym urządzeniem w kuchni, ale też ekskluzywnym meblem. Nowoczesności dodaje również dotykowy panel znajdujący się na górnych drzwiach lodówki.

Moje pierwsze wrażenie po otwarciu lodówki Samsung RB37K63612C

Kiedy otworzyłem pierwszy raz Samsunga RB37k63612C pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to to, że jest stworzona z myślą o dużej rodzinie. Czuć w niej przestrzeń. Chłodziarko-zamrażarka wyposażona jest w unikalną technologię – Space Max, dzięki której pojemność lodówki wzrasta, ale na zewnątrz nadal zachowuje te same rozmiary. Lodówka Samsung RB37K63612C ma pojemność aż 269 litrów. Zastosowanie technologii Space Max umożliwiło pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarek dzięki bardzo wydajnemu systemowi izolacji, jakie zastosował Samsung. To właśnie on sprawił, że ścianki wewnątrz są cieńsze przez co lodówka może pomieścić jeszcze więcej żywności nie zabierając miejsca w kuchni.

lodówka Samsung ze szklanym frontem

Kolejne przydatne rozwiązanie, które producent lodówki nam oferuje to Fresh Zone. Jest to specjalna szuflada utrzymująca optymalną temperaturę dla przechowywania mięsa i ryb. Gwarantuje to dłuższą świeżość naszych produktów. Nie jest to nowość. Inni producenci lodówek również stosują podobne rozwiązanie, ale znajdziesz je tylko w droższych lodówkach.

Testowana lodówka Samsung posiada również tryby szybkiego chłodzenia oraz zamrażania. Przydatne szczególnie w bardzo gorące dni, kiedy kupione produkty trzeba szybko schłodzić. Chłodziarki takie jak ta posiadające silnik Digital Inverter otrzymują od producenta 10 letnią gwarancję producenta. Kompresor ten odpowiada głównie za to, by lodówka była bardziej energooszczędna. Firma Samsung jest bardzo pewna trwałości kompesora, bo daje na niego aż 10 lat gwarancji!
Oczywiście jak w każdej dobrej lodówce i w tym modelu znajdziesz system No Frost. Zastosowanie tej technologii sprawia, że żywność pozostaje świeża, a ścianki zamrażarki nie pokrywają się lodem. To z kolei powoduje, że chłodziarka zużywa mniej energii i wydłuża się żywotność systemu chłodzącego.

przestronne wnętrze chłodziarko-zamrażarki RB37K63612C


Odpowiedzialna za równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza wewnątrz chłodziarki funkcja All Around Cooling to rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał zastanawiać się, która półka jest w lodówce najchłodniejsza.
Muszę wspomnieć też o elektronicznym wyświetlaczu na drzwiach lodówki, który w prosty i intuicyjny sposób pomaga sterować temperaturą i ustawieniami urządzenia.

Czy Samsung RB37K63612C to lodówka idealna?

Trudno znaleźć idealną, pozbawioną minusów lodówkę. Nie inaczej jest w przypadku modelu RB37K63612C.
Pierwsza rozsuwana półka nad szufladami jest umieszczona tam na stałe. No prawie, ponieważ by ją przenieść na inny poziom musimy demontować drzwi. Ponadto co jakiś czas załącza się system NoFrost przez co chłodziarka może czasami pracować głośniej. Jest to jednak naturalne dla lodówek z tym systemem.

Niektórzy użytkownicy skarżą się na brak szuflady na kostki lodu. Ciężko uznać to za wadę urządzenia, ponieważ producent nie wymieniał nigdzie w specyfikacji jej posiadania, jednak przy lodówce klasy premium taka szuflada mogłaby się znaleźć.

Czy mogę polecić Ci tę lodówkę? Jeżeli potrzebujesz eleganckiej i bardzo przestronnej chłodziarko-zamrażarki to – tak. Jest to lodówka, która od pierwszej chwili “przypomina mi”, że miałem do czynienia z produktem klasy premium. Jeżeli chodzi o aspekt wizualny to tak jak wyżej  wspomniałem od razu widać, że mamy do czynienia z lodówką klasy premium.

Ceny lodówki SAMSUNG RB37K63612C oscylują w granicy 3 300 zł. Wydaje mi się, że w tej cenie póki co nie ma poważnych konkurentów. Na uwagę należy również fakt, że ten model lodówki produkowany jest w Polsce!

Aby oszczędzić Ci czasu przeszukałem sklepy i znalazłem najlepszą ofertę tutaj.

(ogólna liczba wizyt - 11 956, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top