Lodówka Beko CN 148231 X – kombi w wersji AGD

promocja na lodówki w MediaExpert

Lodówka Beko CN 148231 X to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni, niż w standardowej 60-tce, ale jednocześnie nie potrzebują chłodziarki side by side. Porównać ją można do samochodu kombi, w którym mamy pewność, że zmieszczą się nawet większe, niż standardowe, zakupy.

Bryła lodówki Beko CN 148231 X 

Chłodziarko-zamrażarka Beko jest większa, o czym należy pamiętać przygotowując dla niej miejsce w kuchni. Jej wysokość wynosi 194,5 centymetra, a szerokość aż 70 centymetrów. Wszystko to przekłada się oczywiście na większą wagę całości. W związku z tym nieco trudniej jest ją wypoziomować, ale jeżeli wszytko zostanie wykonane fachowo, lodówka Beko CN 148231 X pracuje stosunkowo cicho jak na 45dB. Dzięki jej gabarytom i dobrze rozmieszczonej przestrzeni wewnętrznej, zyskujemy 312 litrów pojemności chłodziarki oraz 125 litrów pojemności zamrażarki, a to już są zdecydowanie konkurencyjne liczby.

Lodówka Beko występuje w kolorze inox, który obecnie jest najchętniej wybierany przez klientów, ponieważ wygląda schludnie i nowocześnie. Uszczelki na drzwiach urządzenia pokryte są antybakteryjne. Z pewnością doskonale wiesz, jak trudno czyści się zakamarki uszczelki na drzwiach po dłuższym czasie ich niemycia. To miejsce jest wyjątkowo narażone na wnikanie drobnoustrojów, dlatego dodatkowa ochrona jest z pewnością przydatna. Obecność w lodówce Beko oświetlenia LED, chromowanej półki na butelki, czy wyświetlacza elektronicznego, jest już w tej chwili normą w przypadku produktów tej klasy, jednak bardzo dobrze, że producent zadbał także o to. Przy korzystaniu z tego urządzenia w ogóle ma się wrażenie, że zostało ono zaprojektowane w przemyślany sposób, by jak najbardziej ułatwić jego obsługę. Świadczą o tym nawet przezroczyste szuflady w części mrożącej. To mała rzecz, a naprawdę cieszy.

przezroczyste szuflady w lodówce Beko


Sprytne technologie użyte w lodówce Beko CN 148231 X 

Opinie o lodówce Beko CN 148231 X  zwracają uwagę szczególnie na bardzo praktyczną, dużą i wizualnie atrakcyjną kostkarkę. System Twist and Serve to innowacyjny pojemnik na kostki lodu, dzięki któremu są one łatwo dostępne. Sterowanie ilością lodu odbywa się za pomocą eleganckiego pokrętła. Gotowe kostki wypadają wprost do pojemnika. Tacka na wodę jest łatwa do napełnienia i jednocześnie zapobiega możliwości rozlania płynu.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, niespotykanym zbyt często w domowym sprzęcie AGD, jest aktywny jonizator. Jego działanie opiera się na neutralizacji wszelkich bakterii i wirusów, które mogą przyczyniać się do szybszego psucia żywności, a także być czynnikami chorobotwórczymi. Jonizator oczyszcza powietrze we wnętrzu chłodziarki, przez co nie unoszą się w niej jakiekolwiek nieprzyjemne zapachy. Możliwość dłuższego przechowywania żywności ma aspekt praktyczny: rzadsze zakupy, oszczędność pieniędzy i brak marnowania jedzenia.

Lodówka Beko CN 148231 X  wyposażona jest w technologię NeoFrost. To jeden krok naprzód w stosunku do popularnego sytemu NoFrost. Działa ona nie tylko na wyeliminowanie pojawiania się lodu zarówno na przechowywanych we wnętrzu lodówki produktach i ściankach urządzenia. To także system parowników i wentylatorów, niezależnych od siebie, które dbają by warunki do trzymania żywności były jak najbardziej optymalne. Składowe tych warunków to odpowiednio dobrana, stała temperatura oraz prawidłowa wilgotność, które różnią się pomiędzy chłodziarką a zamrażarką. Przez to na przykład bez obaw w lodówce trzymać możesz warzywa i owoce, mając przy tym pewność, że pozostaną wilgotne i soczyste. Wilgoć jednocześnie ma bardzo zły wpływ na mięso w zamrażarce, powodując jego szybsze psucie i powstawanie nieprzyjemnego zapachu. To rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Nie jest kolejnym „bajerem”, a rzeczywiście nowym sposobem rozwiązania problemu z bardziej ekonomicznym (i ekologicznym) przetrzymywaniem żywności.

Czy lodówka Beko CN 148231 X to idealna lodówka?

Lodówka Beko CN 148231 X wewnątrzZ pewnością podstawowym minusem tego sprzętu, jest możliwość zmiany kierunku otwierania drzwiczek jedynie za pośrednictwem serwisu Beko, gdzie koszt takiej usługi wynosi 170 złotych. Firma zdecydowanie powinna pomyśleć nad zmianą tego rozwiązania, ponieważ w większości modeli konkurencyjnych firm, ta operacja jest prosta i nie wymaga udziału fachowca.

W opinii użytkowników lodówki Beko CN 148231 X  najczęściej pojawia się jedno słowo: funkcjonalność. To prawda, że decydując się na zakup konkretnego urządzenia AGD, a już zwłaszcza chłodziarko-zamrażarki, zwracamy szczególnie uwagę na ilość miejsca do przechowywania w środku. Pod tym względem model Beko nie zawodzi. Duże, szerokie półki, które dodatkowo są dogodnie rozmieszczone, pomagają w codziennym przechowywaniu. Oszczędność czasu przeznaczonego na żmudne przeszukiwania wnętrza urządzenia i brak konieczności ciągłego upychania na przykład garnka z zupą z poprzedniego dnia, w skali kilku lat może być naprawdę odczuwalna. Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Opinie użytkowników o lodówce Beko CN 148231 X  są jak najbardziej pozytywne. Moim zdaniem w tej cenie kupujemy funkcjonalny sprzęt wyposażony w to co trzeba. Ten model posiada cały szereg praktycznych rozwiązań, dzięki któremu świetnie sprawdzi się w każdym domu, gdzie liczba domowników jest nieco większa. Ułatwione użytkowanie (takie jak brak konieczności rozmrażania sprzętu, czy filtr pochłaniający nieprzyjemne zapachy i bakterie) sprawiają, że to kombi przyda się każdemu zapracowanemu rodzicowi kilkorga dzieci. To z pewnością lodówka przyjazna rodzinie.

Dokładne parametry możesz sprawdzić na stronie Beko.

(ogólna liczba wizyt - 12 810, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

1 komentarz pod “Lodówka Beko CN 148231 X – kombi w wersji AGD”

  1. ODRADZAM zakup lodówki BEKO, modelu CSA 31021. Kupiona w marcu, już po 2 miesiącach wymagała wezwania „serwisanta”, bo w jej wnętrz gromadzi się woda, która zbiera się w dolnej szufladzie, co powoduje bardzo szybkie psucie się przechowywanych tam warzyw. Inne produkty również dziwnie szybko ulegają popsuciu. „Serwisant”, który był wzywany wiele razy nie umiał podać przyczyny, ani jej naprawić. W końcu przestał odbierać telefony. Sprawa została zgłoszona na infolinię, niestety po wielu mailach dowiedziałam się, że skoro sprzęt się cyklicznie włącza i wyłącza, znaczy, że wszystko z nim ok., a ja trzymam w niej nie to, co trzeba (?!).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top