Przestronna Lodówka Samsung RB41J7235SR dla całej rodziny

Rodzinna lodówka Samsung RB41J7235SR

promocja na lodówki w MediaExpert

Lodówka Samsung RB41J7235SR to prawdziwy, 410 litrowy, gigant z dolnym zamrażalnikiem, który sprosta potrzebom nawet dużej rodziny. Właśnie określenie „rodzinna” chyba najlepiej oddaje jej zastosowanie. Ma ona dwa metry wysokości, ale przy tym wydaje się być niesamowicie zgrabna, dzięki czemu dobrze będzie wyglądała w każdej nowoczesnej kuchni. Jeżeli dodać do tego jej zaawansowanie technologiczne, wyrasta spora konkurencja dla innych topowych marek.

Mniej znaczy więcej – wykorzystanie przestrzeni w Samsung RB41J7235SR

lodówka Samsung RB41J7235SR o pojemności 410 litrówW modelu RB41J7235SR zastosowane zostało sprytne rozwiązanie, dzięki któremu udało się uzyskać większą powierzchnię przechowywania. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak bardzo jest to istotne, zwłaszcza przy konieczności pomieszczenia w chłodziarce dużych, tygodniowych zakupów. Co ważne, z zewnątrz lodówka nadal prezentuje się zgrabnie, stylowo uzupełniając wyposażenie kuchni i nie stając się przy tym olbrzymią „zawalidrogą”. To technologia SpaceMax (o tej technologii pisałem przy okazji recenzji lodówki Samsung RL58GPEMH). Dzięki jej wykorzystaniu, ścianki chłodziarki są cieńsze, niż w innych modelach, co pozwala na uzyskanie, aż 50 litrów dodatkowej pojemności wewnątrz, nie wpływając na wizualną warstwę zewnętrzną. I oczywiście nie zmieniając parametrów chłodniczych. To naprawdę robi wrażenie.

Zewnętrzny design produktu Samsunga prezentuje się bardzo ładnie. Standardowe proste linie świetnie współgrają z innymi produktami wyposażenia kuchennego tej firmy, ale nie tylko. Wszystko utrzymane zostało w modnym i popularnym srebrnym kolorze. Nowością jest zastosowanie rączki Ice Blue. Jest ona podświetlona na niebiesko, co nie tylko prezentuje się nowocześnie, ale także ułatwia skorzystanie ze sprzętu na przykład w nocy.

Wewnętrzne drzwiczki lodówki wyposażone zostały w aż cztery półki, które pozwalają na dowolny sposób aranżacji przestrzeni. Możliwości ich ustawienia jest bardzo dużo, co znacząco ułatwia dostosowanie wnętrza modelu do swoich potrzeb. Jak już wspomniałem, to model rodzinny, więc przechowywanie kartonów z sokiem, czy butelek z mlekiem jest proste.

Chłodzenie na życzenie z RB41J7235SR

Prawdziwym hitowym rozwiązaniem, zastosowanym w modelu Samsung RB41J7235SR, jest All-Around Cooling. Pod tą nazwą kryje się sprytny system, dzięki któremu zimne powietrze jest równomiernie rozdysponowane po całym wnętrzu sprzętu. Dzięki umieszczeniu otworów na poziomie każdej półki, przez które wydmuchiwane jest zimne powietrze, owiewające wszelkie produkty spożywcze, produkty pozostają na dłużej świeże. Niezależnie czy jest to ser, wędlina, czy na przykład warzywa, będą one chłodzone w stale obniżonej temperaturze. Oznacza to dłuższą świeżość i zawsze apetycznie wyglądające śniadania.

Samsung RB41J7235SR utrzymuje stały poziom temperatury wewnątrz lodówki

W lodówce Samsung RB41J7235SR nie pominięto także popularnej i cieszącej się dobrymi opiniami ze strony klientów, szuflady Fresh Zone. Stwarza ona najlepsze warunki do przechowywania świeżego mięsa i ryb. Zachowuje smak produktów i zapobiega ich przedwczesnemu zepsuciu albo na przykład nieestetycznemu obeschnięciu.

Funkcjonalność

RB41J7235SR to model bardzo funkcjonalny. Full Open Box pozwala na całkowite wysunięcie szuflad zamrażalnika, nawet przy otwarciu drzwi do kąta 90 stopni. Nigdy więcej problemów z poszukiwaniami w otchłani zimnej zamrażarki zapomnianej mrożonki! Układanie produktów jest łatwe, optymalnie wykorzystując jednocześnie przestrzeń wewnątrz.

Poszukiwanie produktów w lodówce ułatwia z pewnością oświetlenie LED. Jest ono nie tylko energooszczędne, ale nadaje wnętrzu eleganckiego wyglądu, równomiernie oświetlając jasnym światłem całość. Jeżeli chodzi o rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu, a przy okazji także kieszeni użytkownika, to model RB41J7235SR posiada klasę energetyczną A++, co nie jest szczególnym novum. Jej wyjątkowość w dużej mierze opiera się na zastosowaniu kompresora Digital Inverter. To sprytne urządzenie dostosowuje w sposób automatyczny prędkość swojej pracy do aktualnego zapotrzebowanie na chłodzenie. Zastosowanie ma aż siedem poziomów, więc dostosowanie jest precyzyjne. Takie rozwiązanie ma same plusy: niższe rachunki za energię elektryczną, przyjemną dla ucha, czyli cichą pracę (zaledwie 39 dB), a także zwiększenie długowieczności poszczególnych elementów lodówki. Według zapewnień producenta, trwałość sprzętu ma być wydłużona o nawet 10 lat. Wszystkie te informacje zamknięte są w estetycznym panelu na froncie drzwi.

Wspomnę jeszcze o cenionej przez użytkowników technologii NoFrost, która jest obecnie w zasadzie standardem wśród lodówek z wyższej półki. Funkcja ta eliminuje konieczność ręcznego rozmrażania sprzętu, a jednocześnie wpływa na poprawę jakości przechowywania jedzenia. Dzięki niej produkty spożywcze są dłużej świeże i po prostu – wyglądają apetycznie. Z pewnością brak konieczności uciążliwego radzenia sobie z osadzającym się lodem i szronem docenią rodzice małych dzieci. To więcej czasu na wspólną zabawę i spędzanie czasu w rodzinnym gronie.

Opinie użytkowników o modelu Samsung RB41J7235SR są jednoznacznie pozytywne i trudno znaleźć jej jakikolwiek minus. Najczęściej wskazywaną cechą tej lodówki, jest jej pojemność. Nie ma co ukrywać, właśnie tego oczekuje przeważająca część kupujących.  Nie znalazłem żadnych informacji dotyczących technicznych problemów, więc wygląda na to, że obietnice składane przez producenta nie są bez pokrycia (lub użytkownicy zbyt krótko używali tej lodówki). Wręcz przeciwnie, chwalona jest wysoka jakość jej wykonania. Wyboru lodówki Samsung RB41J7235SR nie będziesz żałować. Chociaż nie należy ona do najtańszych sprzętów obecnych na rynku, moim zdaniem – warto.

Najlepszą cenę modelu RB41J7235SR znalazłem tutaj oraz tutaj (dodatkowo z niewielkim rabatem na określony czas).

(ogólna liczba wizyt - 19 807, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top