lodówka liebherr CNesf511

Liebherr CNesf 5113 – pojemna lodówka dla wymagających

promocja na lodówki w MediaExpert

Niemiecki Liebherr to od lat lider branży chłodziarko-zamrażarek. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji dźwigów i innego ciężkiego sprzętu budowlanego znanego na całym świecie, by w końcu opanować rynek chłodnictwa. Jednym z bardziej popularnych modeli niemieckiej firmy jest lodówka Liebherr CNesf 5113. To sprawdzony model, produkowany już od kilku lat,  cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Co powoduje, że model CNesf 5113 może śmiało konkurować z najlepszymi chłodziarko-zamrażarkami na rynku?

Funkcje lodówki Liebherr CNesf 5113

wnętrze lodówki Liebherr CNesf 5113CNesf 5113 to model przeznaczony dla zdecydowanie większej rodziny, o większych potrzebach chłodzenia czy zamrażania produktów. Pojemność komory chłodniczej to aż 327 litrów, dodatkowo 141 litrów pojemności w zamrażarce. To w zupełności wystarczy dla 4-5 osobowej rodziny. Dzięki zabezpieczeniom takim jak alarm sygnalizujący niedomknięcie drzwi świetnie sprawdza się w rodzinie z najmłodszymi „konsumentami”, którzy nie zawsze pamiętają o dokładnym domykaniu lodówki. Drugi alarm, zarówno dźwiękowy, jak i wizualny (odpowiednia informacja na panelu LCD), dotyczy awarii sprzętu dzięki czemu od razu jesteśmy informowani jeśli nastąpi jakaś awaria. To doskonały sposób na uratowanie na przykład dużych zapasów jedzenia w przypadku nagłego rozmrożenia. Zresztą, nawet w przypadku braku prądu, lodówka trzyma chłód jeszcze przez 30 godzin co plasuje ten model Liebherr’a na samym szczycie lodówek z najwyższej półki pod kątem utrzymywania odpowiedniej temperatury w razie awarii prądu.

Rozmiary lodówki: Liebherr CNesf 5113 jest nieco szerszy (75 centymetrów), niż standardowe dostępne na rynku modele. Przed zakupem należy zwrócić na to uwagę i dokładnie wymierzyć przeznaczone na lodówkę miejsce. Jeśli szukasz pojemnej lodówki w tym modelu znajdziesz nie tylko dużo przestrzeni na duże garnki, wysokie butelki, ale też doskonale rozplanowaną przestrzeń. Ze względu na swoje gabaryty lodówka ta jest stosunkowo ciężka (ponad sto kilogramów) i wysoka (202 centymetry), dlatego transport i wniesienie lepiej powierzyć firmie, od której kupujemy lodówkę. Pojemność to jeden z najczęściej wymienianych plusów przez użytkowników modelu CNesf 5113. Duża powierzchnia przechowywania połączona z bardzo ergonomicznym rozmieszczeniem półek i przegródek wewnątrz sprawia, że lodówka jest wyjątkowo pojemna.

Jedna z wewnętrznych półek chłodziarki jest dzielona, co znacznie ułatwia odpowiednio dopasowanie do aktualnych potrzeb. Koniec więc problemu z pomieszczeniem na przykład większego garnka z zupą. Zmiana aranżacji środka chłodziarki nie wymaga przeprowadzania rewolucji i przekładania wszystkich produktów wewnątrz. Na jej wyposażenie składają się cztery szklane półki (z czego trzy są ruchome) oraz cztery balkoniki po wewnętrznej stronie drzwi, z blokadami na butelki i słoiki.

Specjalne pojemniki do przechowywania warzyw i owoców poruszają się na zintegrowanych rolkach, które ułatwiają całą czynność wyciągania odpowiednich produktów spożywczych i czynią ją bardziej płynną. wnętrze lodówki CNesf 5113

Zamrażarka także posiada funkcję znacząco ułatwiającą jej użytkowanie. Mowa o VarioSpace. Funkcja ta umożliwia powiększenie przestrzeni nad poszczególnymi szufladami, poprzez całkowite wyjęcie zarówno szuflad, jak i oddzielających je szklanych płyt. Pozwala to na przechowywanie produktów wyższych, na przykład lodowego tortu, który nigdy nie mieści się do standardowych pojemników. Możliwości aranżowania wnętrza na nasze potrzeby jest wystarczająco dużo. Dla każdego.

jeszcze więcej miejsca na duże produkty
Oczywiście lodówka Liebherr CNesf 5113 posiada wszelkie funkcje, do których przyzwyczaili nas producenci chłodziarko-zamrażarek. Jest to między innymi system NoFrost, elektroniczne sterowanie, możliwość ustalenia temperatur chłodzenia niezależnie dla chłodziarki i zamrażarki (system DuoCooling). Dzięki niemu nie dochodzi do powstania jakichkolwiek mieszanek zapachowych pomiędzy tymi dwoma częściami. Dodać do tego trzeba jedną z bardziej przydatnych funkcji szybkiego mrożenia, bardzo przydatną w codziennym życiu, a szczególnie sprawdzającą się przy dużych zakupach (SuperFrost). Funkcja ta umożliwia uzyskanie temperatury minus 32 stopni Celsjusza w rekordowo krótkim czasie. Często wymienianą zaletą tego sprzętu jest naprawdę wysoka moc chłodzenia co znacznie wpływa na świeżość i jakość przechowywania.

SmartSteel, nigdy więcej odcisków palców

Bez wątpienia Liebherr zadbał o wygląd zewnętrzny modelu CNesf 5113, ale na tym nie kończą się plusy designu. Staranność wykonania widać w każdym szczególe. Lodówka pokryta jest warstwą SmartSteel, która zapobiega pozostawianiu na drzwiczkach lodówki nieestetycznych i trudnych do usunięcia śladów rąk. Front lodówki w tym modelu został wykonany ze stali szlachetnej.

Dzięki technologii SmartSteel, zwiększona jest jej odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. To krok w dobrą stronę i znacząca różnica między typowymi lodówkami Inox (z francuskiego inoxydable, czyli „nieutleniający się”, rodzaj stali nierdzewnej), które imitują stal. Dodać trzeba do tego również bardzo starannie wykonane i miłe dla oka oświetlenie LED, o satynowym wykończeniu. Zapewnia to energooszczędne, a przy tym wygodne oświetlenie lodówki, przez które wszystkie produkty znaleźć można w łatwy sposób. Jak na swoje gabaryty CNesf 5113 jest wyjątkowo cicha i rzadko daje o sobie znać głośniejszym dźwiękiem (pomimo 42 dB). Za sprawą MagicEye – zewnętrznemu wyświetlaczowi LCD sterowanie lodówką jest przejrzyste i proste.

Liebherr CNesf 5113 – inwestycja na lata

Ciągle dochodzą do mnie sygnały od moich Czytelników, że jakość produkowanych lodówek znacznie odbiega od jakości lodówek produkowanych lata temu. Trudno się z tym nie zgodzić. Mowa oczywiście o awaryjności. Powszechnie mówi się, że lodówki produkowane są z myślą o tym, aby ich żywotność zakończyła się wraz z końcem gwarancji. Producenci muszą przecież zarabiać… Czy jednak każda lodówka „zaprogramowana” została na 2-3 lata działania?

Zdaniem użytkowników lodówki Liebherr CNesf 5113 największą zaletą jest jej niezawodność. Klienci, którzy kupili CNesf 5113 po kilku latach użytkowania potwierdzają, że jest to model bezawaryjny. W dzisiejszych czasach wymagamy, aby sprzęt nie tylko był funkcjonalny, ale przede wszystkim chcemy, by służył nam jak najdłużej. Model CNesf 5113 spełnia te oczekiwania chociaż trzeba zapłacić za to nieco więcej niż cena przeciętnej lodówki.

Minusy?
uchwyt lodówki CNesf 5113Niewiele jest lodówek, w których można odnaleźć same plusy. Bez wątpienia taką lodówką jest Liebherr CNesf 5113. Jeśli chcemy się do czegoś przyczepić to z pewnością będzie to cena, która nie należy do najniższych. Jednak mamy tutaj do czynienia z lodówką marki Liebherr, w dodatku z górnej półki, który od lat słynie z wysokiej jakości. Czy  jedynym minusem modelu CNesf 5113 jest cena? Pewnie znajdą się drobne rzeczy jak wszędzie.

Można doszukiwać się minusów, ale przy tej klasie lodówki jest to strata czasu. Można by pokusić się o bardziej masywny, przy tych gabarytach lodówki, uchwyt drzwiczek (który co prawda jest solidnie wykonany, jednak sprawia wrażenie zbyt delikatnego), ale nie zaliczyłbym tego do minusów. Jest to raczej kwestia designu, który dla mnie jest naprawdę wzorowy.

Jeżeli szukasz przede wszystkim niezawodnej lodówki, bardzo starannie wykonanej, mieszczącej naprawdę dużo, ten model Liebherr’a jest warty uwagi.

Sprawdź najlepszą cenę oraz dostępność tego modelu

(ogólna liczba wizyt - 11 057, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top