turecki producent lodówek Beko jest coraz bardziej popularną marką w Polsce

Lodówki Beko. Lodówka na każdą kieszeń

promocja na lodówki w MediaExpert

Turecka firma Beko w ciągu ostatnich kilku lat dokonała sporego postępu technologicznego, również jeżeli chodzi o sprzęt chłodniczy. Lodówki Beko zyskały spory udział w rynku sprzętu średniej klasy. Powstaje jednak pytanie, czy ten postęp pozwolił firmie wyprzedzić, czy choćby zrównać się z drapieżną konkurencją na rynku chłodziarko-zamrażarek? Czy warto wybrać lodówkę Beko i jakie są tego plusy i minusy?

Plusy i minusy lodówek Beko

Opinie, które można poznać na temat drugiej największej marki AGD w Europie, są podzielone. Wiele osób chwali sobie relatywnie niski koszt, czyli zwyczajnie – cenową przystępność, charakteryzującą tą europejską firmę. Można też spotkać opinie użytkowników, które dosyć sceptycznie odnoszą się oferowanej jakości lodówek Beko. Zarzucana jest im przede wszystkim niska jakość elementów plastikowych. Zależnie od modelu, reklamacjom poddawano na przykład plastikowe kosze, czy elementy zabezpieczające szkło półek. Nie brakuje też pozytywnych opinii. Osobiście uważam, że oceny powinny odzwierciedlać cenę sprzętu, która w przypadku lodówek Beko nie jest wygórowana, więc i oczekiwania co do jakości wykorzystanych materiałów nie mogą być takie jak w najlepszych modelach marek takich jak Liebherr czy Bosch.

Lodówka Beko CN 232220 X

Beko cn 232220Jednym z bardziej popularnych modeli lodówek Beko, jest model CN 232220 X. W przystępnej cenie (poniżej 2000 złotych) otrzymujemy ładny wizualnie i atrakcyjny technologicznie sprzęt. Zaczynając od wyglądu chłodziarko-zamrażarki, ma ona aż 186 centymetrów wysokości, więc z pewnością wystarczy dla większej rodziny. Za jej wielkością idzie 190 litrów pojemności użytkowej chłodziarki i 90 litrów – zamrażarki. Trzeba przyznać, że przestrzeń jest funkcjonalnie rozplanowana tak, by dostęp do nawet najgłębszych zakamarków był szybki i prosty. Do tego wrażenie robi pewnego rodzaju wizualna lekkość lodówki (ale to oczywiście opinia czysto subiektywna). Jak na sprzęt tej wielkości, nie ma się w przypadku CN 232220 X wrażenia toporności, a to bardzo cenne w przypadku mniejszych kuchni. Lodówka Beko CN 232220 X wyposażona jest w kilka ciekawych rozwiązań. Aktywny jonizator neutralizujący bakterie, antybakteryjne rączki lodówki, System No Frost, który jest już standardem w przypadku produktów tej klasy. Zużycie energii w klasie A+ i wydzielany przez nią poziom hałasu również należy do przeciętnych wyników (43 dB i 333 kWh rocznego zużycia prądu, czyli około 190 złotych rocznie). Pewnym novum wspomnianym wcześniej jest zastosowany w jej wnętrzu system jonizacji, który z założenia ma chronić lodówkę przed rozprzestrzenianiem się w niej nieprzyjemnych zapachów jedzenia. Spotkać się można z różnorodnymi opiniami na temat aktywnego jonizatora. Część osób chwali świeżość, która wydobywa się z wnętrza lodówki po otwarciu jej drzwi.How to Avoid Buying Illegal Drugs Online

Czy warto kupić lodówki Beko?

Pamiętać należy, że lodówki Beko to wciąż opcja budżetowa. Z pewnością w jej przypadku opłaci się wybór opcji gwarancji przedłużonej do pięciu lat, ponad standardowe dwa. Takie rozwiązanie jest skuteczne, jeżeli zepsuje się jeden z kluczowych elementów lodówki, którego naprawa we własnym zakresie pochłania spore pieniądze. Dodatkowa gwarancja zalecana jest właściwie przy zakupie każdej lodówki, bo żaden producent nie produkuje lodówek na 10 czy 20 lat jak było kiedyś.

Według obiektywnej opinii, którą można sobie wyrobić przeglądając wszelakie portale internetowe i czytając oceny produktów, lodówka Beko to wciąż opcja warta przemyślenia. Należy jednak w jej przypadku nieco bardziej kierować się opiniami dotyczącymi konkretnego modelu. W tańszych modelach zastosowane są tańsze komponenty, przez co niektóre elementy mogą być bardziej awaryjne. Lodówki Beko (szczególnie droższe modele) mogą śmiało konkurować na rynku z producentami takimi jak Whirlpool czy Electrolux. Jeżeli szukasz tańszej lodówki, która ma spełniać swoje funkcje lodówki Beko mogą okazać się dobrym rozwiązaniem.

 Sprawdź ofertę lodówek Beko

(ogólna liczba wizyt - 53 865, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

1 komentarz pod “Lodówki Beko. Lodówka na każdą kieszeń”

  1. Nigdy więcej lodówki BEKO .Pół roku zaledwie po gwarancji popsuła się tak że naprawa jest nieopłacalna . Z lodówek BEKO generalnie uchodzi gaz , termostat wariuje a sprężarka wydaje takie dźwięki że strach się bać .Ci co naprawiają wiedzą o tym .A opinie zamieszczane w internecie to negatywne zamieszczają zawiedzeni użytkownicy tacy jak ja .Opinie pozytywne zamieszczają sprzedawcy i dystrybutorzy tych mocno ułomnych sprzętów .

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top