Ranking lodówek Samsung do 2000 złotych

Ranking najbardziej popularnych lodówek Samsung do 2000 zł

promocja na lodówki w MediaExpert

Od dłuższego czasu nie przedstawiałem na blogu aktualnych rankingów lodówek, więc czas to zmienić – zapraszam do zapoznania się z zestawieniem 5 najlepszych, budżetowych lodówek od marki Samsung. Wszystkie lodówki zaprezentowane na liście mogą pochwalić się solidną specyfikacją i bardzo dobrymi recenzjami użytkowników, przy zachowaniu korzystnej ceny (do 2000 zł). Każdy model opatrzyłem krótkim opisem, w którym przedstawiam najważniejsze zalety.

Lodówka Samsung RB31FERNDBC

model RB31FERNDBCChłodziarka z pięknym designem – czarne wykończenie, kryte rączki, minimalistyczny wyświetlacz. Doskonałe uzupełnienie nowoczesnej kuchni. RB31FERNDBC to model pojemny (212 l chłodziarka, 98 l zamrażalnik) i nad wyraz przemyślany – w jego wnętrzu znajdziesz szereg udogodnień, takich jak:

  • Wysuwana półka, ułatwiająca wyjęcie produktów ustawionych z tyłu
  • Szuflada z pełnym wysuwem (w zamrażarce) – można ją wysunąć bez przeszkód nawet przy drzwiach otwartych jedynie pod kątem 90 stopni
  • Głęboka półka na napoje umieszczona na drzwiach, przydatna przy organizacji przyjęć w domu

Poza powyższymi udogodnieniami model RB31FERNDBC może pochwalić się również pełnym oświetleniem LED, systemem True No Frost oraz obecnością kompresora Digital Inverter. Ten ostatni jest szczególnie lubiany przez konsumentów – pracuje cicho, jest bardzo wydajny, a na dodatek Samsung oferuje na niego aż 10 letnią gwarancję.

Z dostępnością modelu RB31FERNDBC nie ma żadnych problemów, znajdziesz ją w każdym większym sklepie internetowym, dobrą ofertę znajdziesz np. tutaj.

Bardzo pojemna lodówka Samsung RB37J5000SA

Samsung RB37J5000SA z technologią SpaceMaxProsta i elegancka – tak można opisać lodówkę RB37J5000SA od strony designu. A co kryje się w środku? Ogrom miejsca na produkty spożywcze – pojemność netto tego modelu to aż 367 litrów (269 na chłodziarkę, 98 na zamrażalnik). RB37J5000SA to jedna z lodówek, w której Samsung zastosował technologię SpaceMax. Opiera się ona o zastosowaniu specjalnej izolacji i zmniejszeniu  rozmiarów ścianek lodówki, tak, by zyskać dodatkowe miejsce na przechowywanie – nie zwiększajac jednocześnie zewnętrznych wymiarów urządzenia.

Inną dość ważną technologią jest System All-Around Cooling, który również znalazł zastosowanie w tym modelu. Polega on na usprawnieniu cyrkulacji chłodnego powietrza, co pozwala na ustabilizowanie temperatury i zachowanie świeżości przechowywanych produktów spożywczych.

Cenionym elementem lodówki RB37J5000SA jest z pewnością szuflada Fresh Zone, dedykowana specjalnie do przechowywania mięsa i ryb. Pochwały zbierają również 4 demontowalne półki na drzwiach, które można ustawić w dowolnej konfiguracji.

Model RB37J5000SA kupisz w większości sklepów internetowych np. w tym sklepie.

Energooszczędna lodówka Samsung RB31FERNBSA 

Chłodziarko-zamrażarka RB31FERNBSA z klasą energetyczną A+++Pozornie bardzo podobny model do RB31FERNDBC – czyli lodówki opisanej w pierwszym punkcie. Faktycznie, jest tu sporo podobieństw, lecz również różnice, które mogą okazać się istotne przy zakupie lodówki na lata.

Model RB31FERNBSA należy do klasy energetycznej A+++ i może pochwalić się całkowitą pojemnością 304 litrów netto. Wykończenie w kolorze metalicznego grafitu to już klasyka, która będzie w stanie dopasować się do każdego wnętrza.

W lodówce RB31FERNBSA są obecne technologie, o których wspominałem już wcześniej – kompresor Digital Inverter z 10 letnią gwarancją, True No Frost, oświetlenie Top LED i głęboka półka na drzwiach. Zatem – co nowego? Między innymi strefa CoolSelect, która z poziomu panelu pozwala na ustawienie optymalnej temperatury do przechowywania mięs lub warzyw. Na wyposażeniu znajduje się również bardzo poręczny koszyk Grab’n Go, w którym można wygodnie przechowywać i przenosić dodatki do posiłków (sosy, przyprawy itp).

Zainteresował Cię ten model? Więcej na jego temat dowiesz się w moim poprzednim artykule o Samsungu RB31FERNBSA.

Cicha lodówka Samsung RB29FERNDSS

RB29FERNDSSModel niższy od RB31FERNBSA, opisanego w poprzednim akapicie. Lodówka odrobinę mniejsza (290 litrów netto), o niższej klasie energetycznej (A+), tańsza o ok. 400 zł. Wciąż jednak reprezentuje czołowe technologie Samsunga i cieszy się sporym zainteresowaniem konsumentów.

Znajdziesz w niej opisane już wcześniej wysuwane półki, szuflady o pełnym wysuwie itp; jak również technologię True No Frost, oświetlenie Top LED, oraz kompresor z 10 letnią gwarancją.

Model R29FERNDSS jest dość cichy (poziom hałasu 39 db(A)), posiada alarm otwartych drzwi. Największą różnicę między opisywanym modelem, a wyższym RB31FERNBSA widać w zużyciu energii: przy klasie A+ będzie to 272 kWh/rok (152 zł przy obecnych cenach prądu), przy klasie A+++ odpowiednio 172 kWh/rok (96 zł).

Najlepszą ofertę na lodówkę RB29FERNDSS (oczywiście na moment pisania tego artykułu) znalazłem tutaj.

Budżetowa lodówka Samsung RB29HSR2DWW

Biała lodówka Samsung RB29HSR2DWWNajtańsza lodówka w dzisiejszym zestawieniu, na rynku obecna od kilku lat – a wciąż chętnie kupowana przez konsumentów. Model RB29HSR2DWW to dobra lodówka, biorąc pod uwagę relację ceny do jakości. Całkowita pojemność urządzenia to 289 litrów, z czego 213 litrów przypada na chłodziarkę, a 76 na zamrażalnik – ten ostatni nie jest więc zbyt duży, jednak spokojnie powinien sprostać wymaganiom par lub małych rodzin.

Mimo budżetowej ceny, model RB29HSR2DWW został wyposażony w system No Frost oraz kompresro Digital Inverter z 10 letnią gwarancją. Nie zabrakło również wysuwanej półki. oświetlenia LED oraz technologii Multi Flow, która dba o poprawę obiegu chłodnego powietrza. Lodówka RB29HSR2DWW nie ma żadnych dedykowanych stref do przechowywania mięsa/ryb – na wyposażeniu znajduje się jedynie standardowa szuflada na warzywa i owoce.

Model RB29HSR2DWW tanio kupisz online, sprawdź tę ofertę.

Lodówki do 2000 zł – podsumowanie 

Jak widać po powyższym zestawieniu, wybór wśród lodówek Samsung jest całkiem spory. Duża część modeli dzieli podobne technologie i wyposażenie (jak np. kompresor z 10 letnią gwarancją) – warto więc zwracać uwagę na detale, takie jak całkowita pojemność lodówki lub dodatkowe półki i akcesoria. Takie szczegóły wpływają nie tylko na cenę, ale również na finalną wygodę przy codziennym korzystaniu ze sprzętu.

Do zestawienia wybrałem lodówki cieszące się największą popularnością wśród konsumentów. Jeśli chcesz polecić inną lodówkę Samsung do 2000 zł, która jest dostępna w sklepach – zachęcam do zostawienia komentarza.

(ogólna liczba wizyt - 7 734, liczba wizyt w dniu dzisiejszym - 1)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top